Pokal NZS za Šenčur končan

18.09.2014

V osmini finala pokala NZS je Šenčur doma igubil proti prvoligašu Zavrču z 0:2 (0:0). Gostje so bili že pred tekmo izraziti favorit, kar so na koncu tudi potrdili. Imeli so terensko premoč vendar v prvem polčasu niso uspeli zatresti domače mreže. Pri zaključnih strelih so bili nenatančni ali pa je bil uspešnejši domači vratar Deronja. V 65. minuti pa se je zakuhalo. Domači so naredili napako pri podaji v zvezni vrsti. Gostje so pobegnili v nasprotni napad, neprepričljivi sodnik Borošak pa je dosodil 11m. Če je prekršek že bil je bil storjen izven kazenskega prostora. Tragični junak vsega skupaj je bil Marko Deronja, ki je enajstmetrovko ubranil, gostje pa so odbito žogo nekako le spravili v domačo mrežo. Zavrč je končni rezultat dosegel 15 minut pred koncem, ko so zadeli iz bližine. Tako je za sezono 2014/2015 pokal NZS za Šenčur zaključen.