Nova podoba športnega parka

12.08.2009

V športnem parku v Šenčurju je vsak dan bolj veselo. Razlog pa ni samo uvodna zmaga naše članske ekipe ampak je iz dneva v dan več mladih nogometašev prisotnih na treningih, kar je jasni pokazatelj, da se počitnice počasi in vztrajno približujejo svojemu koncu. NK Šenčur se že nekaj časa zaveda pomena obstoja in vlaganja v šport mladih, ki je vitalnega pomena za sam klub kot tudi njegovega vzgojnega vpliva na mladino. Množičnost v našem klubu je kar spoštljiva še posebej, če upoštevamo relativno majhno družbeno okolje v katerem delujemo. Če pa želimo slediti vzgojne in športne cilje je nujno izboljšati tudi infrastrukturne pogoje dela. Slačilnice so pretesne, igrišč je premalo, vendar zavzeti delavci NK Šenčur ne počivajo in marsikaj se premika. Posebnega pomena za delo preko 150 otrok in mladine je igrišče z umetno travo. Podlaga za postavitev umetne trave je skoraj že narejena in vsi v klubu, posebej pa najmlajši se je še posebej veselimo, saj nam bo omogočila treniranje v vseh vremenskih razmerah skozi celotno leto. Naše delo pa bo tako še bolj učinkovito predvsem pa bomo lahko v popolnosti izpeljevali naše strokovne načrte in za naš šport navdušili še več mladine, kar pa je velikega pomena ne la za šport.