Remi v Ankaranu

27.10.2014

V 12. krogu se je članska ekipa odpravila v Ankaran. V prvi medsebojni tekmi v tej sezoni je Ankaran gostoval v Šenčurju in zabeležil prepričljivo zmago z 1:4. Zato se je ekipa odpravila na gostovanje z ciljem da z Ankarančani poravna račun. Igranje je siecer ovirala burja. Na to nevšečnost so bili igralci s strani trenerja opozorjeni že dan prej, kjer so na domačem igrišču imeli prav takšne vetrovne razmere. V prvih 15. minutah tekme v Ankaranu prave igre ni bilo z nobene strani. Prvi so sicer v 13. minuti poiskusili domači. Njihov strel pa ni bil nevaren za vratarja Žlebnika. Zatem so se prebudili tudi Šenčurjani, ki bi v prvem delu morali doseči vsaj en zadetek. S prostega strela je poiskusil Gvardjančič, Kokaljev strel je vratar obranil, lepa priložnost Ljubijankića je končala mimo vrat,  Košnik je že premagal vratarja a so domači izbil pred golovo črto,... .

V drugem delu so imeli nekaj nevarnih situacij pred vrati Šenčurja tudi domači, ki pa niso uspeli zadeti. Tudi Šenčur v drugem delu ni bil brez priložnosti. Najlepšo je imel Ljubijankić, ki je stresel prečko domačih vrat. Na koncu osvojena točka, ki pa ima nekoliko grenak priokus. Občutek, da bi se na tej tekmi dalo tudi zmagati še vedno ostaja. Naslednja tekma bo na sporedu v nedeljo 02.11. ob 14. uri v Kidričevem.