Nogometna prihodnost

14.08.2009

Veseli nas, da naša nogometna šola postaja prepoznavna tudi izven Šenčurja in daje lepe rezultate. Ti pa vsekakor niso merljivi samo z rezultati ampak predvsem sledimo vzgojne in strokovne cilje. Radi se pohvalimo, da želimo biti ljudem prijazen klub in vse poteze poizkušamo vleči tako, da so v korist otrok in mladine saj je na prvem mestu njihovo zdravje, osebnostni ter nogometni napredek in ne gonja za rezultatom ter stroga selekcija. Zato poizkušamo vsakemu zagotoviti nogometno mesto bodisi v naših ekipah ali v ekipah, kjer sami najdejo motiv za delo in napredek, vrata pa vedno ostanejo odprta za vse. Čeprav je v velikem nogometu rezultat že bolj pomemben pa nikoli ne postavimo klubski in tekmovalni interes pred posameznika in to je naša prednost saj strogo sledimo strokovno vzgojnim in nogometnim zakonitostim. To nam omogoča tudi vedno večja strokovnost trenerjev v našem klubu, kjer z mladimi delata dva Pro trenerja in dva z licenco A na poti do PRO. Me dnjimi najdemo tri diplomante Fakultete za šport. Ob strokovnosti pa je pomembno, da se odgovorni v klubu trudijo vzpostaviti pozitivno delovno vzdušje brez pritiskov na posameznike v smislu forsiranja rezultata ampak predvsem se ceni ustvarjalni in strokovni pristop. To pa vse vpliva na pravo kolegialno vzdušje in trenerjem se moramo zahvaliti za vedno boljše delo in organiziranost naše nogometne šole in mladinskega programa. Veseli pa nas, da naše domače okolje že prepoznava naš trud in to se pozna tudi v množičnosti pri naših selekcijah.