Trenerji zasedali

18.08.2009 Vodja in profesionalni trener je v uvodu predstavil trenerske okrepitve in poudaril, da Šenčur še ni imel tako močne trenerske zasedbe v mladinskem programu, kot jo ima letos. V klub smo sprejeli dva diplomanta fakultete za šport in enega na poti do diplome.  Aleš se bo ukvarjal z najmlajšimi sedemletniki, kjer je pedagoški pristop do začetnikov še kako pomemben. Rajko bo svoje bogate trenerske izkušnje prenašal na devetlenike in Luka bo maksimalno angažiran na skupnih ekipah Šenčurja in Velesovega. Rajko in Luka sta tudi izkušena trenerja, ki sta pripravljen na takšnih sestankih tudi strokovno sodelovati z mnenji in nasveti malo manj izkušenim trenerjem pri njihovem lastnem ustvarjalnem delu. Na koncu sestanka smo si bili enotni, da je vzdušje med trenerji pozitivno in se lahko vsak trener ob takšnih in drugačnih športnih situacijah po mnenje in pomoč obrne na kolege trenerje saj bomo skupaj lažje rešili še tako zapleten problem. Dokaz o trenerski enotnosti pa se je pokazal kot druženje v pozen večer v klubskem lokalu, kjer smo v sproščenem pogovoru obdelali tudi kakšno nenogometno debato. Bistvo uspeha v nogometnem delu je človeški potencial in Šenčurska nogometna šola tako velikega med trenerji kot ga ima letos že dolgo ni imela.