Zaključni del priprav mladincev in kadetov

19.08.2009 Naslednjo nedeljo (30.8.) se bo začelo tekmovanje v drugi Slovenski mladinski in kadetski ligi, ko se bosta naši ekipi pomerili s prijateljskim sosedskim klubom NK Britof na domačem igrišču. Krstno tekmovalno leto smo uspešno zaključili z obstankom v ligi in tudi letos imamo glavni cilj, da obstanemo v drugoligaški konkurenci. Naša nogometna šola pa ob pomoči okoliških klubov iz leta v leto daje več zanimivih nogometašev zato smo tudi vsako leto kvalitetnejši in vedno več bo mladinskih nogometašev, ki bodo trkali na vrata članske ekipe kot je to Košnik Anže , ki že uspešno igra za člane. Ekipi sta v zaključnem delu priprav in na vrsti je testiranje preko prijateljskih tekem. Milan bo eno izmed njih odigral že danes, ko v športni park Šenčur pride NK Komenda ob 18.30 uri, v nedeljo pa jih čaka preizkušnja proti članski ekipi NK Hrastje. Jutri pa kadeti na Olševku gostijo ekipo NK Kranj ob 17.30 uri. Rezultati seveda niso v ospredju, tekme pa bodo trenerjema ponudile odgovore kaj bo potrebno v zadnjem tednu še postoriti, da bo štart v prvenstvo na želeni ravni. Srečno!!