Članska ekipa na težko gostovanje

20.08.2009 Nismo bili veseli šestih zadetkov v članski mreži, vendar se bodo računi polagali na koncu. To je le ena izmed tekem, ki pa je lahko tudi koristno opozorilo, Fantje in strokovni štab bo naredil vse, da se takšni rezultati ne bi ponavljal. V stresni situaciji dodatni pritiski niso potrebni in delujejo kontra produktivno, saj si vsi mi želimo dobrih rezultatov. Zato ima trener in strokovni štab potreben mir, da se je z igralci v nemotenem ritmu pripravljal na novo srečanje. Čaka nas eno zahtevnejših gostovanj pri Primorju iz Ajdovščine, ki je v napovedih ter tudi z rezultatoma v prvih dveh krogih nakazal, da se želi ekspresno vrniti v prvo ligo. Fantje pa so na poraz že pozabili in bodo naredili vse, da se iz Ajdovščine vrnejo z dvignjenimi glavami.