VABLJENI

21.08.2009

Članska ekipa je zunanji ugled in ogledalo kluba. Bogastvo obstoja naše športne organizacije pa je nogomet mladih. Šenčurskim in okoliškim otrokom nudi pestrost življenja, vzgojo in razvoj. Z našim delom se družba razvija v boljši jutri. Ni ga rezultata, ki bi bil pomembnejši od naših športnikov, bodočih nogometašev, trenerjev, sodnikov, navijačev. Predvsem pa bodočih staršev in prijateljev našega kluba. Zato stiskamo pesti eden za drugega, se skupaj veselimo in žalostimo ob rezultatih z mislijo na boljši jutri naših otrok, ki naj se razvijajo v pozitivnem športnem oklju brez pritiskov, s polno podporo vseh odraslih ljudi v klubu. Že jutri prihaja nov izziv, nova zmaga in poraz. Predvsem pa novo srečanje športnih prijateljev širom Gorenjske, na katerem se bomo razvijali v vrhunske športnike predvsem pa osebnosti. Ko bomo na koncu polagali račune za opravljeno delo bo pomembno le spoznanje, da smo za naše otroke in mladino naredili vse, da seje v športu dobro počutila in napredovala na vseh področjih in ne goli športni rezultati, s katerimi si nimaš kaj dosti pomagati v članski konkurenci. Nekateri med njimi pa bodo postali tudi kvalitetni in vrhunski nogometaši. Zato bodimo veseli, da je šport del našega vsakdana, ker vsem nam daje ogromno na vseh področjih in noben rezultat bilokatere ekipe našega kluba ne more biti razlog, da pozabimo na naše poslanstvo. Zato vabimo vse, ki lahko na bilokateri način pomagate športnikom v Šenčurju, da se nam pridružite in po svoji moči pomagate, da bomo to poslanstvo opravljali še naprej in čim bolje. Nasmeh otrok in vsakodnevni vrvež na igrišču pa je največje zadoščenje pri našem delu. Vabljeni.