Končuje se prestopni rok

27.08.2009

Za NK Velesovo so se tako registrirali vsi igralci rojeni leta 1995, medtem, ko so se za NK Šenčur registrirali igralci rojeni leta 1996, ter igralci NK Velesovo, ki so v pretekli sezoni bili še starješi dečki in so rojeni leta 1994.

NK Šenčur želo igralcem, ki hočejo igrati v najvišji slovenski ligi mladincev, kadetov in starejših dečkov, to tudi omogočiti. Žlebnik (mladinec), Košnik (kadet), ter po novem tudi Gašperlin (starejšideček) so igralci, ki nastopajo za gorenjsko nogometno akademijo (NOGA) in so člani NK Triglav. Zavoljo sodelovanja z omenjenim klubom so v Šenčur prestopili nekateri kadeti  ter dva mladinca. Prestopi so bili korektni, kluba bosta vse podrobnosti prestopov v obe smeri tudi pisno uskladila. Gre za določanje matičnega kluba igralca, s tem daje igralcu možnost vračanja "domov" brez kakršnih koli zapetov.

Vse igralce in prestope bomo objavili na naši strani po končanem prestopnem roku.