Konec počitnic

02.09.2009

Pogled v športnem parku se iz dneva v dan spreminja, saj je vedno več mladih nogometašev, ki so se vrnili na treninge. Začenja se trdo delo piljenja športne forme ampak samo v smislu razvoja mladega nogometaša in njegovih nogometno osebnostnih lastnosti. Naše delo sledi strokovnim ciljem v katerem je poudarek na učenju ter razvoju mladih ljudi. Rezultati so posledica motiva, znanja in talenta. Naša naloga pa je, da vzpostavimo zdravo prijetno in domače okolje za naše najmlajše, v katerem se bodo počutili varno in dobrodošlo. Le v takem okolju je lahko učljivi moment velik in napredek optimalen. Ob tem pa držimo pesti in navijamo za čim več zmag in dobro uvrstitev, vse pa v cilju nabiranja nogometnih izkušenj brez pritiskov s strani stoke ali uprave kluba. Smo velika nogometna družina, ki se skupaj veseli zmag in premaguje težave ob porazih. Zato nas veseli velik obisk na tekmah naših ekip saj je to pokazatelj, da nas okolica prepoznava in podpira. ND Šenčur pa postaja športno vzgojna ustanova in ne le nogometni klub, kjer se brca žoga.