Člani osvojili točko v Veržeju

10.05.2015

Člani so se po zmagi v 24. krogu v Šmartnem odpravili na novo gostovanje. Tokrat je prišlo na vrsto gostovanje v Prlekiji pri Farmtech Veržeju. Tekma se je začela v dežju, ki je igralce začel prati že na ogrevanju pred tekmo in je vztrajal ves prvi polčas. Zaradi mokre travnate površine  je bila žoga zelo hitra in potrebna je bila še dodatna pozornost. V prvem delu prvega polčasa smo spremljali dokaj enakovredno tekmo, z malce večjo posestjo žoge Šenčurja. Prvi so resneje zapretili domači. Hitra žoga po tleh je zaradi že omenjene hitre travnate površine nekoliko presenetila vratarja Deronjo in tudi domačega napadalca, ki se je sicer znašel pred praznimi vrati na desni strani, a iz neugodnega položaja zadel le vratnico. V 36. minuti pa je Rujović z lepo podajo iz prostega strela v domačem kazenskem prostoru našel Beganovića, ki je z glavo zadel za vodstvo Šenčurja. Čez nekaj minut se je v lepi priložnosti znašel Ljubijankić, čigar strel z 12-ih metrov je domači vratar obranil. Kar Šenčurjani niso zadeli so pač domači. Že v sodnikovem dodatku prvega dela so nespretno odigrali na sredini igrišča in to so domači z podajo do Vaša pretvorili v izenačenje. Izkušeni domači napadalec je s strelom v dolgi kot posrbel za veselje domačih. Z rezultatom 1:1 se je prvi del tudi zaključil.

Po sedmih minutah igre v drugem delu je domači vratar predložek v kazenski prostor odbil, Guberac pa je odbito žogo pospravil v domačo mrežo in poskrbel za drugo vodstvo Šenčurja na tekmi. V naslednjih minutah bi Šenčur lahko odločil tekmo v svojo korist. Najprej je po gneči pred domačimi vrati žoga nekoga zadela v stegno, a na žalost končala v prečki. Drugo priložnost je imel Kokalj, ki je streljal z glavo. Njegov strel so domači izbili z golove črte. V 67. minuti so domači podali visoko žogo pred vrata Šenčurja, kjer Deronja žoge ni uspel izbiti. V gneči pred vrati Šenčurja se je najbolje znašel Vinkovič in zadel za končnih 2:2. Do konca so bili domači nekoliko podjetnejši a se mreži nista več zatresli. Naslednja tekma je na sporedu že v petek 15.05. ob 19.00 uri v Šenčurju. V goste prihajajo igralci TKK Tolmina.