Odličen obisk spletne strani

09.09.2009

Internet je medij moderne dobe in verjetno si sploh ne znamo predstavljati, kaj bo pomenil v prihodnosti. V Sloveniji ima vsak resni klub svojo internetno stran, ki jo bolj ali manj uspešno ureja. To je tudi nas prisililo v razmišljanje, da oživimo internetno stran in se na amaterski način lotimo bolj zanimive podobe. Resda smo šele začetniki in stran izboljšujemo iz dneva v dan smo pa veseli, da je vedno bolj priljubljena in obiskana. Presenetil nas je dvig gledanosti, ko smo dobili poročilo o obiskih in klikih od našega ponudnika gostovanja spletnih strani in takoj ugotovili pomanjkljivost, da vam ta podatek ni dostopen, kar bomo poizkušali popraviti v prihajajočem obdobju. Stran je zaslužna, da je pretok informacij hitrejši, da smo v okolju, kjer delujemo prepoznavni in dvigujemo popularnost nogometa med Šenčurskimi otroci kakor tudi odraslimi. Čeprav smo amaterji na tem področju pa poizkušamo s stranjo pokazati, da se spoznamo na nogomet, želimo ustvariti prijetno športno okolje s športnimi in človeškimi vrlinami. Spoštujemo nogometne športne prijatelje od Alpine do Železnikov (da zajamemo vse po abecedi)  in se ukvarjamo predvsem s komentarji o našem delu z vsem dolžnim spoštovanjem do tega, kar prispeva vsako nogometno okolje našemu športu na Gorenjskem. Poleg tega nismo žaljivi in provokativni ter se ne ukvarjamo s problemi naših nogometnih sotrpinov v drugih okoljih in jim želimo veliko uspeha pri delu.  Pa še nekaj statističnih zanimivosti iz poročila našega spletnega vzdrževalca. V avgustu smo imeli 5717 obiskov od tega je bilo 24335 klikov na naši strani. Od tega je bilo 1626 novih obiskovalcev, Poleg Slovenije je obiskal našo stran tudi svetovni splet. Imeli smo obiske iz devetih različnih držav, kar dokazuje moč tega medija. V avgustu je na njo kliknilo 29 američanov, 25 hrvatov in celo 7 malezijcev!! Poročilo je res zanimivo. Upamo, da je zanimiva tudi naša stran, ki je glasilo našega društva in nogometa. Vabljeni še naprej.