09.09.2009

Kranj, 8.9.2009

NOGA Triglav : Šenčur Velesovo = 3:0 (1:0)

KOMENTAR

Tokrat smo gostovali na kranjski umetni travi, kjer smo se pomerili z vrstniki iz nogometnega kluba Triglav, ki so nas premagali z 3:0. V prvem polčasu smo igrali preveč boječe, saj si nismo upali žogo spustiti na tla in igrati (posledično tudi zaradi dobrega nasprotnika). No v drugem polčasu pa smo poizkušali tudi igrati. Imeli smo tudi nekaj priložnosti, ki jih žal nismo izkoristili. Namen te prijateljske tekme je bil, da preizkusimo tudi nekatere nove postavitve oz igralna mesta - to nam je na tej tekmi tudi uspelo, saj so nekateri pokazali in dokazali, da lahko odigrajo na drugih igralnih mestih veliko boljše, kot so odigrali do sedaj.

Že v nedeljo prihaja v goste NK Bravo Publikum, ki je prvi favorit za prvaka v 2.SKL zahod. Vabljeni vsi navijači!!!!!!!!!!!!

Trener : Luka Štumberger