Člani pred začetkom nove sezone v 2.SNL

15.07.2015

Igralci trenerja Branka Pavlina in pomočnika Darka Grubiča se uigravajo pred začetkom  sezone 2015/16 , ki jo bodo 9. avgusta odprli z dvobojem z novincem Dravo v Športnem parku v Šenčurju.  S pripravami so pričeli 29.06. Prvi teden priprav so treningi potekali dvakrat dnevno. Sedaj sta za ekipo že dve pripravljalni tekmi, s prvoligašem Gorico in Tolminom, ki bo tudi v sezoni 2015/16 naš nasprotnik v 2.ligi. Po odhodu Enesa Rujovića, Jake Corna, Emirja Ljubijankića, Maria Guberca, Jerneja Gvardjančiča in Marka Deronje, so v nogometni klub Šenčur že prišli Martin Cesar, Ervin Jogič in Matic Pečnik. V kratkem se bo ekipa okrepila še z nekaj igralci. Članski vrsti se je priključil tudi lanski mladinec Šenčurja, Jure Zupančič, ki je bil najboljši strelec lanske sezone v 2SML.

Gorica:Šenčur   4:1

Tolmin:Šenčur   0:2

Trener Branko  Pavlin je za športni ponedeljek na radiu Triglav po zmagi proti Tolminu z 2:0 povedal:

PAVLIN-PO_TOLMINU.mp3