Zmaga in poraz

02.08.2015

Članska ekipa nogometnega kluba Šenčur je v soboto odigrala predzadnjo pripravljalno tekmo pred začetkom sezone 2015/16, ki se začenja prihajajoči konec tedna. Tokrat so z zadetki Cesarja in 2x Kokalja s 3:1 premagali tretjeligaša Brinje. Ker je v torek še ena pripravljalna tekma in sicer v Šenčur pride Šampion iz Celja, je tokrat celo tekmo branil vratar Nejc Pečnik. Po tekmi z Brinjami je trener Branko Pavlin za športni ponedeljek na radiu Triglav povedal:

BRANKO_PAVLIN_PO_BRINJAH.mp3

Pred tem pa so člani v torek igrali pripravljalno tekmo na Dobu, kjer so na pomožnem igrišču izgubili 3:1. Edini zadetek je dosegel Beganović.

Zadnjo pripravljalno tekmo bodo nogometaši Šenčurja v torek ob 19 ih doma odigrali s Šampionom. V nedeljo, 9. avgusta pa bodo ob 19ih prvo prvenstveno tekmo sezone 2015/16 v športnem parku v Šenčurju odigrali z Dravo s Ptuja.