Koristna preizkušnja in priznanje za naše delo

17.09.2009 Samo vreme ni bilo v razpoloženju včerajšnjega dne, ko smo gostili Slovensko reprezentanco u-16 s selektorjem MIlošem Rusom in vrsto znanih nogometnih osebnosti. Naši mladinci so se pokazali kot dober sparing partner in tekma je bila kar zanimiva. Šenčur jev prvem polčasu  povedel z 1:0, reprezentanca pa je odigrala dober drug polčas in obrnila izid na 1:2. Naši mladinci so tekmo izkoritili za dobre priprave na drugoligaško tekmovanje, selektor Miloš Rus pa je v zanimivi tekmi uspel preveriti sposobnosti reprezentančnih kandidatov. Tekma je dokaz in priznanje, da dobro delo in solidne predstave naših ekip, ki niso ostale neopažene zato je to velika vzpodbuda za naprej tako mladinski ekipi kot celotni nogometni šoli. Zahvaljujemo se vsem za vzpodbudne besede reprezentanci in selektorju Rusu pa želimo veliko uspeha pri vodenju najmlajše Slovenske reprezentance.