Še vedno brez zmage

13.09.2015

Člani so se v 6. krogu doma pomerili z ekipo Tolmina, ki je na lestvici pred tekmo zasedala mesto za Šenčurjem, torej deseto. Za obe ekipi je bila tekma velikega pomena, saj bi z zmago pridobili priključek na sredini lestvice. Na koncu se je izšlo, da sta tako Šenčur kot Tolmin še vedno brez zmage in zasedata zadnji dve mesti na lestvici. Tekma se je končala z 2:2.

Prvi so povedli domači, ko se je pred vrati znašel Jogić in s pomočjo vratnice dosegel vodilni gol za Šenčur. Gostje se niso vdali in minuto pred koncem prvega dela izid izenačili. Strelec izenačujočega zadetka je bil Mrak.

V drugem delu so najprej zadeli Tolminci. Za 1:2 je zadel Kadrija. Vodstvo gostov na srečo ni dolgo trajalo saj je Rujović že po nekaj minutah izenačil. Z leve strani je lepo ukanil vratarja Deronjo. V izdihljajih tekme je imel Rujović lepo priložnost za tri točke, vendar so njegov strel gostje izbili z golove črte.

Naslednja tekma bo na sporedu v soboto, ko Šenčur potuje na obalo k ekipi Ankarana.