Selekcija u-10 posebna zgodba

22.09.2009 Starostna kategorija u-10 je kategorija, ki je odraz dobrega in strokovnega dela nogometnih delavcev. Imamo majhno selektivno okolje in kljub temu smo uspeli sestaviti dve tekmovani ekipi. Po količini talenta v večini selekcij ne moremo slediti večjih klubov, se pa zaradi množičnosti v naših ekipah znajde veliko dobrih posameznikov. pravi fenomen pa je, da uspemo sestaviti ekipe po letnikih kakor je to primer v kategoriji u-10 in veseli smo, da je tako. Tudi zaradi nogometa je Šenčur športno naselje saj se velik procent otrok in kasneje odraslih ljudi ukvarja s športom. hkrati pa se razvijamo v odraslost preko delovnih navad, pozitivnih športnih vrednot in kulture obnašanja. Rezultat je le odraz talenta, športne forme in sreče za katero se ekipe borijo na igrišču do zadnjega atoma moči in to je pravi recept za nogometni uspeh. Smisel dela pa je v športni aktivnosti in pravilnem usmerjanju nogometašev v prijaznem in varnem okolju našega kluba. Desetka nakazuje rezultate našega dela in tudi v prihodnje se bomo trudili, da bo čim več otrok v naši sredini in čim več nogometašev za tekmovalni ali vrhunski nogomet. Torej v Žiri gremo po nove nogometne izkušnje in zmage brez tekmovalnih pritiskov starejših.