Članski test z NK Kranj ob 18.00

23.09.2009 Danes ob 18.00 uri bodo člani odigrali prijateljsko tekmo s starimi znanci iz soseščine. Za obe ekipi bo to dobrodošel test za nadaljne obračune v ligaških tekmah. Remi v Črnomlju je prinesel potreben mir pred nadaljevanjem a kljub temu tudi grenak priokus, saj bi lahko tekmo ob boljši realizaciji rešili v svojo korist. Vsaka točka bo dobrodošla in zato smo se že obrnili na naslednjo tekmo, ko doma igramo s favorizirano Muro. Potrebno je pozabiti slabše domače predstave do sedaj in se hrabro postaviti po robu gostom s prvoligaškimi ambicijami. Iz napak se učimo in iz tekme v tekmo želimo biti boljši zato je pomembno, da proti Muri pokažemo pravi karakter na igrišču in z borbeno predstavo dokažemo, da se v Šenčurju igra dober nogomet. Tekma bo sicer v Nedeljo ob 17.00 uri, kakor tudi vse nadaljne domače tekme, saj naši reflektorji po mnenju odgovornih za tekmovanje v drugi ligi ne zadostujejo kriteriju za igranje prvenstvenih tekem. V bodoče bomo to pomanjkljivost poizkušali odpraviti do takrat pa bomo igrali domače tekme druge lige ob nedeljah. Vabljeni!