26.09.2009

Šenčur, 26.9.2009

Šenčur Velesovo : Jadran Dekani = 1:2 (1:1); Musić

KOMENTAR

Tokrat je v Šenčurju gostovala ekipa iz Dekanov, ki je bila pred to tekmo na lestvici uvrščena na 2. mesto in namesto, da bi nam dalo to dodatno motivacijo za igro, smo v prvih 2 minutah dovolili gostom, da so si ustvarili štiri 100% priložnosti iz katere so enkrat tudi zadeli. No potem smo počasi vzpostavili ravnovesje in imeli tudi sami nekaj polpriložnosti. Zadeli smo iz prekinitve in na odmor odšli z rezultatom 1:1. V drugem polčasu, pa so gostje ponovno izkoristili našo napako v obrambi in rezultat se je spremenil. Do konca smo poizkušali spremeniti rezultat, kar nam žal ni uspelo in zmaga je odšla v Dekane.

Tokrat bode v oči pristop nekaterih igralcev, ki so začeli stvari vzemati v svoje roke in predvsem noge. Nogomet je kolektivna igra in dokler ne bomo "dihali" eden za drugega, si pomagali med seboj in igrali predvsem odgovorno in zrelo, bomo težko dosegli pozitivni rezultat. Naslednjo priložnost bomo imeli že prihodnji vikend, ko odhajamo v Novo Mesto, kjer bomo poizkušali prekiniti ta naš negativni niz, do takrat pa obvezno vsi na TRENING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trener : Luka Štumberger