Aluminij zasluženo zmagal

08.11.2015

Po dveh zaporednih zmagah so nogometaši Šenčurja upravičeno upali na novo dobro predstavo kar pa se na žalost ni uresničilo. Aluminij je bil konkretnejši in zasluženo osvojil vse tri točke. Gostje iz Kidričevega so imeli že od začetka terensko pobudo a si kakšnih resnih priložnosti niso ustvarili. Nekaj poiskusov so sicer imeli, ki pa vratarju Pečniku niso povzročili resnejših težav. Pečnik je prvič resneje posredoval v 33. minuti, ko je ubranil nevaren strel gostujočega napadalca. Ko so gostje v 36. minuti ostali brez izključenega Krljanovića so do nekaj ugodnih situacij prišli tudi domači. Na žalost so bili domači igralci kljub številčni prednosti premalo konkretni kar so izkoristili gostje in v 44. minuti po vedli z 0:1.

V drugem delu se je pričakovalo pritisk domačih z igralcem več. Toda številčna prednost je trajala samo pet minut. V 50. minuti je namreč Žiga Eržen prejel drugi rumeni karton in s tem pot v slačilnico. Do konca tekme so gostje z pametno igro nadzorovali potek srečanja in v 84. minuti samo potrdili zasluženo zmago. Domačim včeraj ni uspevalo prav nič, ostaja pa upanje, da bo bolje na naslednji tekmi v Tolminu.