Najmlajši bodo igrali ligo U7

08.10.2009

Kluba sta k sodelovanju povabila še nekaj klubov iz bližnje okolice, ki bodo tako igrali ligo s svojimi vrstniki na umetni travi v Radomljah ter v dvorani (balonu?) v Šenčurju. Tudi v tem tekmovanju se ne bo vodila nobena lestvica, na koncu lige bo skupni zaključek, kjer bodo vsi nastopajoči prejeli skromno darilo. Otroci bodo tudi v zimskem času igrali tekme in sicer največ dve na tekmovalni dan.

Tudi generacija otrok rojenih 2002 rada obiskuje nogomet, trenerja Aleš in Robert načrtno skrbita za njun napredek, katerega fantje kažejo nasvojih tekmah. Liga z vrstniki bo zagotovo dosegla svoj namen, to  je konstanto igranje tekem.

Liga se bo pričela že to soboto, v primeru napovedanega dežja bodo tekme odpovedane.