13.10.2009

Kranj, 12.10.2009

Kranj : Velesovo Šenčur = 0:2 (0:2); Novak, Nastran

KOMENTAR

Tokrat smo gostovali pri vedno neugodnem tekmecu iz Kranja. Tekmo smo odigrali na popularni "grbavici", kjer smo videli zmago naše ekipe. Prvi pa so zapretili domači, ki so iz protinapada zadeli prečko. No potem pa smo počasi začeli dojemati, da na takem igrišču veliko od igre ne bo in da bo pomembna in odločilna borbenost. No ravno iz borbenosti je padel prvi zadetek, kjer je naš igralec šel kot se reče do konca in nagrada - zadetek za vodstvo. Nato smo imeli še kar nekaj priložnosti in eno od teh tudi realizirali. V drugem polčasu, pa namesto, da bi še nekajkrat zadeli (iz 100% priložnosti, ki smo jih imeli), smo postajali iz minuto v minuto vse nervoznejši - brezpotrebe.

No v tem tednu nas čakata še dve tekmi, prva že v četrtek, ko igramo zaostalo tekmo proti Lescam ob 16:00 v Velesovem in pa drugo v nedeljo proti sosedom iz Visokega ob 10:00 prav tako v Velesovem. Vabljeni !!!!!!!!

Trener : Luka Štumberger