Tesen poraz proti Radomljam

18.03.2016

V 18. krogu 2. nogometne lige se je Šenčur na domači zelenici pomeril z jesenskim prvakom lige Kalcer Radomljami. Na začetku so gostje pritisnili in imeli nekaj nevarnih situacij proti golu vratarja Šenčurja Roka Vodiška. V 25 minuti pa je rezultat dvoboja 0:1 postavil Dušan Stoiljković. V prvem polčasu je dva prosta strela mimo vrat gostov  poslal Ervin Jogić.  Obrambni  igralec Lamin Diallo je v pogovoru z Branko Jurhar za športni ponedeljek na radiu Triglav povedal:

DIALLO_PO_RADOMLJAH.mp3

Za Šenčur so dvoboj začeli  Rok Vodišek, Lamin Diallo, Dalibor Teinović, Jernej Schwarzman , Mario Jurišić, Elvis Beganović, Samo Kokalj, Enes Rujović, Ervin Jogić, Nik Burkeljca in Blaž Božič. Igrali so še: Luka Markič, Martin Cesar in Mako Sotenšek.

V 19. krogu se bo Šenčur v soboto, 26. marca ob 16ih v Radomljah spet pomeril s Kalcer Radomljami.