Zadnji krog za u-10

22.10.2009 Starejši z Ločanom mlajši pa v četrtek s Triglavom in petek z Lescam. Nato pa na zaslužen jesenski premor vendar ne počitek. Rezultati obeh ekip so vzpodbudni kar daje primerno vzdušje v ekipah za nas pa je bolj pomemben nogometni napredek in trenerja ocenjujeta, da so se fantje veliko naučili tudi ob porazih in zelo napredovali. Bolj kot goli rezultat je pomeben pristop in odnos do tekme, igre in nasprotnika ter vseh akterjev nogometne tekme. Znanje in izkušnje nesemo s sabo v odraslost rezultati pri mlajših pa nam ne pomagajo praktično nič, ko se soočimo s članskim nogometom pri devetnajstih. Ob zaključku jeseni pa gre zahvala tudi staršem za vzpodbudo in zaupanje, ki ga kažete trenerjem s tem, da jim pustite, da opravljajo svoje delo tudi kadar ste na tribuni. Sedaj je potrebno zdržati do januarja, ko se nam po zaslugi vodilnih delavcev našega kluba obeta prava revolucionarna sprememba pogojev za delo tako pozimi kot tudi poleti. odlični generaciji u-10 in u-9 pa z ostalimi selekcijami zagotavljata svetlo prihodnost našega kluba.