Presenečenja na Dobu ni bilo

02.04.2016

V veliki želji po prvih treh točkah v spomladanskem delu drugoligaške sezone je v 20.krogu članska ekipa Šenčurja prišla na Dob. Prvi polčas je bil v nogah Šenčurjanov, ki so v povedli v 36 minuti z zadetkom Martina Cesarja, ki je s svojim drugim zadetkom v sezoni 2015/16 postavil rezultat prvega polčasa 0:1. V 2.polčasu so domači najprej izenačili v 54 minuti. Nato so vratarja Šenčurja Roka Vodiška premagali še v 64 in 86 minuti.  Dvoboj  Roltek Dob: Šenčur se je končal s 3:1.

Igrali so: Rok Vodišek, Lamin Diallo, Martin Cesar, Jernej Schwarzmann, Elvis Beganović, Luka Markič, Enes Rujović, Ervin Jogić, Kristjan Draksler, Nik Burkeljca, Blaž Božič.

V 2.polčasu so priložnost dobili: Dalibor Teinović, Boris Vidović, Samo Kokalj.

Šenčur je na lestvici zadnji z 12imi točkami, za osmim Tolminom in deveto Zarico, ki sta tudi v 20.krogu izgubila, zaostaja šest točk.

V petek bo pomemben dvoboj v boju za obstanek med drugoligaši s Tolminom. Navijači vabljeni v športni park v Šenčurju ob 19ih.