24.10.2009

Stražišče, 23.10.2009

Sava Kranj : Velesovo Šenčur = 1:3 (1:1); Omejc 2x, Nastran

KOMENTAR

V Stražišču smo ponovno odigrali tekmo pod svojimi zmožnostmi, saj smo šli v tekmo kot se reče "na izi" in prelagali odgovornosti drug na drugega. Pričelo se je že z neprimerno nogometno obutvijo, ki nam ni bila v pomoč, saj so se nekateri igralci dobesedno drsali po igrišču. V prvem polčasu smo prikazali sila slab nogomet, a kljub temu imeli nekaj pravih priložnosti in tudi 11-metrovko, ki jih ponovno nismo realizirali in to so gostje seveda izkoristili in zasluženo povedli ob koncu polčasa. Potem smo se le prebudili in izenačili že pred polčasom. V drugi polčas pa smo vztopili veliko bolj odločno in rezultat je bil hiter gol v mreži nasprotnika po lepo izvedeni akciji celotne ekipe. Nato pa še gol od daleč in tekma je bila dejansko odločena. V nedeljo imamo še zadnjo tekmo v jesenskem delu prvenstva, ki jo bomo odigrali v Velesovem ob 10:00 (Naklo). Vabljeni vsi navijači!!!!!!!!

Trener : Luka Štumberger