V lov na prve spomladanske točke

07.04.2016

Petkov večer bo v Športnem parku v Šenčurju zaznamoval dvoboj 21. kroga v 2. ligi med Šenčurjem in Tolminom. Nasprotnika sta se v sezoni 2015/16 pomerila že dvakrat. Septembra lani v Šenčurju zmagovalca ni bilo, saj se je dvoboj končal 2:2. Svoj prvi drugoligaški zadetek je najprej vpisal Ervin Jogić, potem pa še kapetan članske ekipe Šenčurja Enes Rujović. Novembra lani pa so dvoboj v Tolminu prepričljivo  s 5:1 dobili domačini. Za Šenčur je v polno zadel Samo Kokalj, ki je v letošnji sezoni vpisal sedem zadetkov in je na petem mestu strelcev v 2.ligi. Pred pomembnim še tretjim medsebojnim dvobojem v boju za obstanek med drugoligaši,  je trener Goran Stanković v pogovoru z Branko Jurhar z radia Triglav povedal:

goran-napoved.mp3

Petkov dvoboj Šenčur : Tolmin se bo v športnem parku v Šenčurju začel ob 19ih. Navijači vabljeni v Šenčur tudi v sredo, ko se bo članska  ekipa Šenčurja v polfinalu pokala Gorenjske pomerila s Triglavom. Dvoboj se bo začel ob 19ih.