19 točk premalo za obstanek v 2. ligi

14.05.2016

V dvoboju predzadnjega 26. kroga v 2. nogometni ligi so gledalci na Ptuju v dvoboju Drava: Šenčur videli kar deset zadetkov. Prvi polčas se je  končal z 2:1. Za Šenčur se je s šestim zadetkom med strelce  vpisal Martin Cesar. V 2. polčasu so strelski pohod začeli Šenčurjani, saj je domačega vratarja premagal s prvim drugoligaškim zadetkom premagal Kristjan Draksler, sledili so trije zaporedni  zadetki domačinov, v 71. in 74 minuti pa je domačega vratarja premagal Samo Kokalj, ki je na lestvici strelcev z devetimi zadetki na 4.mestu. Rezultata dvoboja 6:4 je v 76. minuti postavil Nastja Čeh.

Igrali so: Rok Vodišek, Lamin Diallo, Jernej Schwarzmann, Ervin Jogić, Elvis Beganović, Luka Markič, Enes Rujović, Martin Cesar, Kristjan Draksler, Nik Burkeljca in Blaž Božič.

Igrali so še: Matic Pečnik, Samo Kokalj in Matic Mlakar.

V zadnjem dvoboju sezone 2015/16, v 27. krogu bodo nogometaši Šenčurja igrali s Farmtech Veržejem.

Članska  ekipa nogometnega kluba Šenčur drugoligaško tekmovanje zapušča po igranju od sezone 2009/10.