Za slovo od 2. lige zmaga proti Veržeju

22.05.2016

Zadnji dvoboj sezone 2015/15 v 2. ligi je Šenčur končal z zmago proti Farmtech Veržeju s 3:2. Že v prvem napadu je domače popeljal v vodstvo Enes Rujović. Drugi polčas so bolje začeli gostje in v 59 minuti izenačili in v 70 minuti povedli, a to ni zmedlo Šenčurja, ki je s še enim zadetkom Enesa Rujovića izenačil. Pet minut pred koncem dvoboja je zadel Mario Jurišić in postavil rezultat dvoboja 3:2. Šenčur je osvojil 22 točk in izpadel iz 2. lige v 3. ligo center.  Kapetan Enes Rujović je po tekmi za športni ponedeljek na radiu Triglav povedal: