Brez presenečenja proti AŠK Bravo

19.08.2016

Članska ekipa Tinex Šenčur se je v 1. krogu v 3. ligi center na domači zelenici pomerila proti AŠK Bravu. V prvem polčasu je moral vratar domačih in kapetan Tilen Žlebnik po žogo v mrežo dvakrat. Najprej ga je premagal Milan Tučić potem pa še nekdanji igralec Šenčurja Jaka Corn. Prvi polčas je sicer pripadel gostom, saj je do priložnosti za strel  Šenčurja  prišel le Jan Logar. V drugem polčasu so gostje nekoliko popustili, vendar je vratnica rešila vratarja Žlebnika še pred tretjim zadetkom v njegovi mreži. V zadnjih minutah dvoboja je gostujočega vratarja premagal Jure Zupančič in postavil končni rezultat 1:2. Trener Goran Stanković je po tekmi povedal

Stankovi_po_Bravu.mp3

V 2. krogu v 3. ligi center bo v soboto Tinex Šenčur gostoval pri Bled Hirterju, 3. septembra pa bodo v športnem parku v Šenčurju igrali s Šobec Lescami.