Nejc Tominc na vrhu strelcev v 3. ligi center

03.09.2016

V dvoboju 3. kroga v 3. ligi center je Tinex Šenčur s 3:0 premagal Šobec Lesce. Že na začetku prvega polčasa je po strelu Anžeta Dvanajščaka  vratnica rešila vratarja gostov Anžeta Škrjanca. Rezultat prvega polčasa 1:0 pa je postavil s svojim tretjim zadetkom Nejc Tominc.  Tudi v 2. polčasu domačini niso popustili in najboljša strelca Tinex Šenčurja, Jure Zupančič in Nejc Tominc sta si še izboljšala tretjeligaško strelsko statistiko. Zupančič je s svojim tretjim zadetkom v sezoni premagal vratarja gostov za 2:0, končni rezultat 3:0 in svoj peti zadetek pa je vpisal Nejc Tominc. Trener Goran Stanković je po dvoboju povedal:

Goran_po_Lescah.mp3

Tudi v 4. krogu v 3. ligi center bo Tinex Šenčur igral doma. V petek ob 19ih s Kolpo.