Trenerski derbi

08.12.2009

Šenčur, 5.12.2009

Trenerji Šenčur : Trenerji Velesovo = 6:4 (1:2)

Na miklavžev večer so se udarili (upajmo na sedaj tradicionalnem derbiju) med seboj trenerji dveh sosednjih klubov NK Šenčur in NK Velesovo. Že v samem začetku so na gostujočem terenu povedli trenerji Velesovega, ampak je veselje trajalo res malo časa, saj so domači trenerji s pravim evrogolom izid izenačili. No vseeno so prvi polčas dobili gostje iz Velesovega.

No v drugem polčasu pa so domači dobili še pomembno okrepitev v konici napada (predsednik kluba) in stopili na plin, ter v samo nekaj minutah popolnoma preobrnili rezultat v svojo korist.

Tokrat se je odigrala šele prva tekma - povratna tekma namreč sledi v spomladanskem času v Velesovem, kjer bomo dobili skupnega zmagovalca.

Po koncu tekme pa je seveda sledilo obvezno druženje z znamenitim "pujsom". Več pa seveda v fotoreportaži.