Še tretja zaporedna zmaga Tinex Šenčurja

10.09.2016

V 4. krogu v 3. nogometni ligi center je Tinex Šenčur premagal Kolpo s 3:1. V prvem polčasu je vratarja gostov premagal Aleksander Topić. Po njegovem zadetku je vratnica še dvakrat rešila mrežo Kolpe. Pred koncem 1. polčasa je po pritisku gostov moral domači vratar Tilen Žlebnik po žogo v mrežo po zadetku Alena Vidoviča. V drugem polčasu je imel Tinex Šenčur kmalu igralca več, saj je bil po dveh rumenih kartonih in prekršku za 11metrovko  izključen Andrej Stepan.  Z bele točke je vratarja gostov premagal najboljši strelec v ekipi Tinex Šenčur Nejc Tominc, ki je vpisal že peti tretjeligaški zadetek. Končni rezultat dvoboja 3:1 pa je postavil Anže Dvanajščak. Trener Goran Stanković je po tekmi povedal:

Goran_po_Kolpi.mp3

V prihodnjem 5. krogu v 3 .ligi center bo Tinex Šenčur gostoval pri Jevnici. V 6. krogu pa se bo v športnem parku v Šenčurju pomeril s Savo iz Kranja.