Sava po 11 metrovkah premagala Tinex Šenčur

05.10.2016

V četrtfinalu pokala Medobčinske nogometne zveze Gorenjske sta se v Stražišču v Kranju pomerila Sava in Tinex Šenčur. Gostitelji so se  oddolžili nasprotniku za prvenstveni poraz v 3. nogometni ligi center. Že v prvem polčasu je moral vratar Tinex Šenčurja Tilen Žlebnik  v mrežo po žogo dvakrat, v drugem polčasu je sicer Šenčur izenačil z zadetkoma Jana Logarja in Nejca Tominca. Dvoboj, ki se je končal 5:4,  so odločile enajstmetrovke.  Vratar Save Anže Povirk je ubranil strel Jerneja Schwarzmana. Kapetana in vratarja Tinex Šenčurja Tilna Žlebnika pa je premagalo vseh pet strelcev Save. Trener Goran Stanković:

Goran_pokalna.mp3

Pokalno tekmovanje je za člansko ekipo Tinex Šenčurja končano, nadaljuje pa se boj za prvenstvene točke v 3. ligi center. V petek ob 19ih bo v športnem parku v Šenčurju derbi z vodilno Ilirijo.