Zadnji sestanek v letu 2009

21.12.2009 Robi je sklical še zadnji operativni sestanek v letu 2009 in s tem tudi uradno zaključil strokovne debate v iztekajočem se letu. V sproščeni in resni debati so se dotaknili trenutnega stanja in načrtov za naprej, ki pa jih ni malo. Splošna ocena pa je, da je glavna pridobitev v letošnji sezoni dober trenerski team, ki zna sodelovati in z ustvarjalnim delom prispevati k skupni podobi in učinku nogometnega strokovnega dela v našem društvu. Med trenerji je zavladalo prijateljsko vzdušje in kolektivni duh, ki ga spretno vodi Robi kot prvi med enakimi in glavna komunikacijska vez med upravo in stroko. Prostor za ustvarjalnost pri delu, spoštovanje in upoštevanje trenerskih pripomb s strani uprave ter podpora pri uresničevanju strokovnih zamisli pa v naš kolektiv vnašajo veliko delovne vneme ter motivacije za naprej. Osrednja tema pogovorov pa ni klub, rezultat ali trener ampak vedno le otrok, mladostnik in mladenič nogometaš. Prepoznali smo potrebo po množičnosti in potrebo po vzgoji ter potrebo po znaju in izkušnjah. Imamo tudi rezultatske ambicije, ki pa niso vedno v prvem planu ampak realno postavljeni cilji in jih jemlemo le kot posledico dela, trenutne športne forme ali športne sreče. Ob takem trenerskem štabu tako v programu šolskega, malega in velikega nogometa se za nogomet v Šenčurju ni bati. Zato vse čestitke za opravljeno v preteklem letu vsem trenerjem in veliko sreče pri delu vnaprej. Otroci in mladina Šenčurja so vam hvaležni.