Poraz proti Komendi

05.11.2016

Tinex Šenčur je jesenski del sezone 2016/17 v 3. nogometni ligi center na domači zelenici končal s porazom 0:3 proti Komendi. Prvi polčas se je končal 0:0 potem, ko je pred zadnjim sodnikovim žvižgom Anže Dvanajščak žogo namesto v postal mimo gola. V 2. polčasu so gostje začeli svoj strelski pohod proti vratom Tilna Žlebnika najprej z zadetkom Julijana Križmana, potem pa sta v polno zadela še Andrej Jurinič in Nikola Vidovič. To je četrti poraz šenčurskih nogometašev potem, ko so v 11. krogu s 5:1 na gostovanju premagali Brinje Grosuplje. Trener  Goran Stanković je po tekmi povedal:
Goran_po_Komendi.mp3

Do konca jesenskega dela sezone 2016/17 sta ostala še dva kroga, ki ju bo Tinex Šenčur odigral na gostovanjih. Prihodnjo soboto v Zagorju, 19. novembra pa pri AŠK Bravo.

Sponzorji nogometnega kluba Šenčur so: Tinex Šenčur, avtohiša Vrtač, mesarstvo Čadež, Jurčič transport, Vigred, Grawe zavarovalnica in samostojni podjetnik Boris Sodnik.