Priprave LIGNANO ITALIJA

25.01.2010 Organizacija priprav je v polnem teku. Trudimo se, da bi bila oprema za fante dostavljena pred pripravami, opravljamo pa zadnje podrobnosti glede rezervacij tako nastanitvenih kapacitet kot igrišč in seveda prevoza. Ob rezervaciji je pogoj tudi predplačilo in zato prosimo vse prijavljene igralce, da v četrtek ali ponedeljek poravnajo obveznosti iz tega naslova. To lahko opravite v pisarni našega društva in sicer v četrtek 28.01. in v ponedeljek 01.02. med 17.30 in 18.00 uro, ko vas bo čakal predstavnik našega kluba. Kdor bi želel nakazati preko tekočega računa to lahko opravi do četrtka 28.01., ker mora biti denar v začetku naslednjega tedna pobran. Prosimo za ažurnost saj nam s tem pomagate k tekoči organizaciji priprav. Za vse dodatne informacije lahko pokličite trenerja svoje ekipe.