KADETI IN MLADINCI ZAČELI SEZONO 2017/18 PROTI EKIPI ILIRIJE

13.08.2017

Kadeti in mladinci NK Šenčurja so odigrali 1. krog proti ND Iliriji 1911. Gledalci so videli 6 zadetkov.

Kadeti Šenčurja so se ob veliki podpori domačih navijačev danes ob 16:00h pomerili s favorizirano ekipo Ilirije, kjer so z neodločenim izidom 2:2 (1:0 ob polčasu) iztržili pomembno točko proti ekipi Ilirije, ki je veljala za nespornega favorita.

Za domače sta zadela v 23 minuti najprej Gašper Kukavica za 1:0, v 76 minuti po enajstmetrovki pa Benjamin Samardžić za 2:2. Pri Iliriji sta zadela Mark Golob v 44 minuti za 1:1 in Aljaž Slabe v 60 minuti za rezultat 1:2.

Navijači na tribuni 1. kroga

Mladinci Šenčurja so tekmo izgubili z 0:2 proti prav tako izjemno kakovostni in favorizirani nasprotni ekipi Ilirije. Domači so prikazali borbeno igro, ki pa se na koncu ni izšla po pričakovanjih in željah. Strelca golov sta bila v 35 minuti Erwin Tiganj za 0:1 in v 82 minuti Nejc Merhar za 0:2.

1.krog nk šenčur : nd ilirija 1911

Avtor: Tomaž Voršič