Interblock močnejši

16.02.2010

Na današnji tekmi so mladinci v kombinirani ekipi (5- kadetov ) odigrali pripravljalno tekmo proti kadetom Interblocka in izgubili 3:2.V polno sta zadela Medja(11m) in Jerina z pravim evrogolom iz 30m v sam zgornji desni kot.V prvem polčasu smo bili bolj nevarni,kjer smo si pripravili pol priložnosti iz proti napadov vendar jih nismo realizirali.Interblock je večji del prvega polčasa nadzoroval igro in bil nevaren vendar smo njihove napade dobro zaustavljali.V drugem polčasu smo povedli,vendar smo storili dve napaki v ožji obrambi,kar so kaznovali z dvema zadetkoma v naši mreži.V nadaljevanju smo poskušali izenačiti vendar je bila domača obramba vedno na pravem mestu ali pa smo preveč komplicirali v zaključku.Na današnji tekmi je bilo vidno,da igralci želijo igrati,vendar se pojavijo napake pri oddajanju žoge.Naslednjo pripravljalno tekmo igramo v nedeljo ob 14.45 v Kranju proti članom Trboj.