PRIJATELJSKA TEKMA ČLANSKE EKIPE Z INTERBLOCKOM

15.08.2017

Prijateljska tekma Šenčurjanov proti Interblocku se je končala z rezultatom 1:3

Članska ekipa Tinex Šenčurja je odigrala včeraj ob 19:00 na domačem igrišču prijateljsko tekmo z Interblockom.

Tekma, ki je bila za javnost sicer zaprta in zgolj prijateljske narave, ni dopuščala ravnodušja. Razplamtela se je v pravi nogometni boj med dvema precej enakovrednima moštvoma.

boj na gostujoči polovici

V prvem polčasu so pobudo prevzeli domači igralci, ki so imeli v svojih nogah nekaj več posesti žoge in z nekaj dobro odigranimi podajami zapretili proti nasprotnikovim vratom.

strel proti nasprotnikovemu golu

boj na sredini

vlečenje za dres

borba

Gostje so bili nevarni predvsem iz protinapadov, kar se je izkazalo ob koncu prvega polčasa, ko so po napaki domače obrambe dosegli prvi zadetek za 0:1. S tem izidom sta ekipi zaključili polčas.

Drugi polčas se je začel s pritiskom domačih. Sledila je enajstmetrovka za domače, ki so jo Šenčurjani rutinirano izkoristili za 1:1.

Po izenačenju je ekipa Interblocka stopnjevala svoje napade in do konca tekme dosegla še 2 zadetka za končnih 1:3. Zadnji zadetek je padel prav v zadnji minuti.