Oprema razdeljena

18.02.2010 Prav zanimivo je pogledati trening naših mladih nogometašev. Kam so izginili vsi Ronaldi, Ronaldinhi in ostali napisi na hrbtih naših otrok. Vsi s ponosom nosijo nove lepe trening drese NŠ Šenčur!! Kako malo je potrebno, da razveseliš otroke, ki jim ni mar za tekmovalne komplekse starejših ljudi, ampak jih razveseli vsaka prijazna beseda, gesta ali darilo njihovega kluba. V prijetnem in varnem okolju, kjer se otroci odlično počutijo izpolnjujemo zahteve športne discipline, dela in napredka. Programi dela pa niso pisani na kožo športa ampak predvsem otrok v športu. Zato je prijetno videti pripadnost nogometu in klubu v radosti otrok, ki so za nekaj časa drese vrhunskih klubov spravili v omare in ponosno nosijo klubskega brez naročila s strani trenerjev ali uprave!! Pa naj še kdo reče, da je le rezultat tisto, kar usmerja otroke v športu!!