KADETI IN MLADINCI PREMAGALI PRIMORJE

13.09.2017

Kadeti in mladinci so na domačih tleh zabeležili pomembni zmagi proti Primorju

Minulo nedeljo so mladinci in kadeti odigrali tekmi 6. kroga v drugi SNL. Na razmočeni zelenici in podpori domačih navijačev sta bili v deževnem vremenu obe ekipi uspešni in tako vknjižili pomembne 3 točke na lestvici 2. SML in 2. SKL

Mladinci, ki so prejeli gol v predzadnji minuti prvega polčasa - za goste je zadel Miha Trošt so po taktičnem posvetu med odmorem nastopili v drug polčas bolj agresivno in izenačili za 1:1 že po treh minutah drugega polčasa, ko je v polno zadel Matej Vreček. Na 2:1 je za domače povišal prednost Matic Boncelj v 66. minuti, v 87. minuti pa je zapečatil zmago Jan Prestor, ki je zadel za končnih 3:1 za domače.

Kadeti, ki so prav tako premagali ekipo Primorja so dosegli zadetek v 64. minuti, ko je za domače zadel Gašper Kukavica za zmago z 1:0.

Avtor: Tomaž Voršič