TINEX ŠENČUR JE IGRAL V PODZEMLJU 1:1

24.09.2017

Nogometaši Šenčurja so v gosteh iztržili manj, kot so pričakovali. Tekma se je končala z neodločenim izidom.

Tekma 6. kroga je postregla navijačem v Podzemlju ob Kolpi z borbeno predstavo obeh ekip, ki pa so jo spremljale maloštevilne priložnosti. Igro, ki se je večji del tekme odvijala na sredini igrišča so spremljale številne napačne podaje in izgubljene žoge igralcev na obeh straneh, za kar je poskrbela tudi nogometna zelenica, ki je bila v nedavni vremenski ujmi pred tednom dni še povsem poplavljena.

Gledalci so videli prvi zadetek v 51. minuti, ko je v prodoru z desnega boka popeljal šenčurjane v vodstvo Ervin Jogić, ki je matiral vratarja Kolpe iz neposredne bližine. Podajo za zadetek nogometašev Šenčurja je prispeval kapetan Luka Markič, ki je videl vtekanje Ervina Jogića v prazen prostor.

Vodstvo Šenčurja z 0:1 ni trajalo dolgo. Nogometaši Kolpe so poskrbeli za izenačenje rezultata že v 58. minuti ob izvajanju kota. Za domače je bil v kazenskem prostoru uspešen Matic Sašek, ki je premagal vratarja Matica Pečnika za 1:1.

Z rezultatom 1:1 (0:0 ob polčasu) se je tekma v Podzemlju končala.