POMEMBNE TOČKE MLADINCEV IN KADETOV PROTI BILJAM

26.10.2017

Selekciji U17 in U19 sta včeraj v športnem parku Šenčur odigrali tekmi 13.kroga v 2.SNL.

Selekcija kadetov, je proti Biljam prišla do točke (1:1). V srečanju z malo priložnosti so iz sumljivo dosojene 11 metrovke prvi povedli gostje.  Rumeni so se nato prebudili in pritisnili proti vratom Bilj. Za izenačenje je zadel Din Džafič. V nadaljevanju smo spremljali prevlado Šenčurja, ki je celo povedel a je sodnik dosodil prepovedan položaj. Časa za popoln preobrat je zmanjkalo, tako sta si ekipi razdelili po točko.

Popolnoma drugačen obraz po so tokrat pokazali mladinci, ki so tokrat visoko in povsem zasluženo zmagali z 3:0. V prvem polčasu smo videli taktično igro med obema kazenskima prostoroma. Nekaj polpriložnosti so si priigrali domači a polčas se je končal brez zadetkov. V drugem delu pa smo spremljali enosmeren promet Šenčurja, ki se je na koncu veselil novih treh točk.

Za zmago Šenčurja so zadeli: Nunar (54.), Šmid (58.), Nosan (88.)