PRVA ZMAGA V GOSTEH ZA TINEX ŠENČUR

29.10.2017

Tinex Šenčur je v gosteh pričakovano zmagal. Proti ekipi Šobec Lesce so slavili z 1:3

Minulo soboto so se nogometaši Tinex Šenčurja odpravili v Lesce, kjer so se v 11. krogu pomerili z ekipo Lesc. Domačini, ki v letošnjem tekmovanju še niso zabeležili zmage in zasedajo na prvenstveni lestvici 3. SNL - center zadnje mesto, rumenomodrim na zelenici pričakovano niso bili dorasli.

Nogometaši Šenčurja, ki so imeli tekmo ves čas pod kontrolo so zatresli nasprotnikovo mrežo trikrat in s tem vknjižili prvo zmago na gostovanjih in nove 3 točke, kar jih trdno uvršča na 7. mesto tekmovalne lestvice.

Za ekipo Tinex Šenčurja so na tekmi zadeli: Luka Markič (27. minuta), Anže Šimenc (85. minuta) in Ervin Jogić (88.minuta)

Avtor: Tomaž Voršič