V soboto nadaljujemo s starši

17.03.2010 V Šenčurju se je uprava odločila, da bo vpeljala v svoje delo izobraževanje staršev in le to gre s polno paro naprej. Najzaslužnejše je naše vodstvo, ki je na priporočilo strokovnih sodelavcev vložilo sredstva za izvedbo po našem mnenju enega najpomembnejših programov za prihodnjost. Na srečo imamo veliko potenciala v predavateljih v klubu in tako bo poleg omenjenih v zadnji tretjini pred starše stopil še trener U-7 Aleš Ošljak s predavanjem o nevarnostih, ki se lahko zgodijo med treningi najmlajših  in prvi pomoči. Izvedli bomo pa tudi pravi skupni trening, kjer se bodo v nogometnih spretnostih starši pomerili skupaj s svojimi otroci. Za ta del programa pa je odgovoren profesionalni trener Robert Zorec. Iz teh podatkov je razvidno, da v našem klubu delujemo kolektivno in vsak program sploh pa ta izobraževalni je produkt strokovnih sestankov in klubske aktivnosti. To pa je zagotovilo, da bo program postal stalnica in je produkt klubskega programa, ki se v marsičem posodablja. Zato se na tem mestu zahvaljujemo vsem klubskim delavcem, ki so ponudili znanje in čas za izvedbo in zagon izobraževanja staršev. Da ponovimo naslednje predavanje že to soboto ob 09.00 tudi z edinim zunanjim sodelavcem zaenkrat, v bodoče pa bomo povabili še koga.