ČLANI, U19 IN U17 TA VIKEND GOSTUJEJO

10.11.2017

Članska ekipa Tinex Šenčurja se po treh visokah zmagah odpravlja na zahtevno gostovanje na Jesenice.

Po visoki domači zmagi proti Ivančni Gorici so fantje ujeli priključek z ekipami pri vrhu. Forma rumenomodrih je v zadnjem času izjemna, saj so na zadnjih treh srečanjih zabili kar 15 zadetkov, prejeli pa le enega. Jutrišnja - sobotna tekma bo iz vidika rezultata torej zelo pomembna, saj bi se z morebitno novo zmago še povzpeli po lestvici.

V taborju Šenčurja ima Erik Kržišnik kar nekaj težav z poškodbami, saj sta  jesenski del predčasno že zaključila oba napadalca Tominc in Beširovič.

Sta se pa na zadnji tekmi izkazala s tremi zadetki Jure Zupančič in Anže Šimenc z dvema. Vabljeni vsi navijači, da se nam pridružite tudi na gostovanju na Jesenicah. Tekma se bo začela ob 14.uri.

Mladinci in kadeti po točke k Primorju.

Selekciji U17 in U19 pa sta v prejšnem krogu nekoliko nezasluženo ostali brez točk na gostovanju pri Dobu. Jutri je že nova priložnost,  saj se bodo v Ajdovščini pomerili z Primorjem, ki ima na lestvici 4 točke prednosti pred Šenčurjem.