TINEX ŠENČUR JE NA JESENICAH REMIZIRAL Z 1:1

12.11.2017

Nogometaši Šenčurja so iz Športnega parka Podmežakle na Jesenicah iztržili točko. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1

13. krog tekmovanja je minil za rumenomodre v znamenju neodločenega rezultata. V gosteh so se pomerili z nogometaši SIJ Acroni Jesenice.

Tekmo so z zadetkom Ermina Čamdžića v 17. minuti povedli jeseničani, ki so izkoristili prednost domačega igrišča. Po prejetem zadetku je prevzela pobudo ekipa Tinex Šenčurja in pričela pritiskati proti vratom domačega vratarja, ki je ohranil mrežo nedotaknjeno vse do 84. minute, ko je Šenčur po izvajanja enajstmetrovke izenačil. Za izenačenje iz bele točke je poskrbel branilec Rok Dolžan, ki je tako dosegel svoj drugi zadetek na prvenstvu.

Zadetki: Ermin Čamdžić 1:0 (17.min), Rok Dolžan 1:1 (84. min iz 11.metrov)

Avtor: Tomaž Voršič