Dve tekmi U10 v Šenčurju

09.04.2010

Ekipi U9 in U10, ki ju vodita izkušena trenerja Rajko in Robert bosta danes ob 17.00 in 18.00 nastopili pred svojimi navijači v Šenčurju. Obe ekipi sta uspešno začeli spomladanki del prvenstva, sicer vsaka ekipa v svoji ligi. Mlajšim se tako kot vsaki mlajši ekipi pozna "fizika", vendar se Rajkovi fantje ne ustrašijo nobenega nasprotnika, vsakemu želijo zabiti gol več. Njihov nasprotnik bo tokrat ekipa iz Velesovega,ki so trenutno vodilni v ligi. Prav tako proti vodilnim Triglavanom  bodo nastopili starejši desetletniki, ki so trenutno uvrščeni pod vrhom lestvice. Torej bi lahko tekmo označili za derbi, ker pa mlajšim igralcem v klubu ne želimo nalagati bremen rezultata, bomo vsi v klub znali nagraditi vsako lepo potezo z aplavzem. Vsekakor pa že pred tekmo vemo, da bodo igralci obeh ekip, teh bo okrog 35, dali vse od sebe in zato jim bomo po tekmah zaploskali.